pátek 15. ledna 2016

Nový katalog Touratech 2016

Touratech představuje nový katalog pro sezónu 2016

2020 stránek a stovky nových výrobků

Touratech v těchto dnech začíná rozesílat do jednotlivých zemí, kde má zastoupení, nové vydání katalogu pro sezónu 2016. Největší katalog v historii firmy (2020 stran) a největší katalog doplňků pro adventure cestování na světě, přináší letos také spoustu novinek.

Jednou z nejvíce očekávaných jsou doplňky pro Honda CRF1000L Africa Twin - motocykl, který doslova nastartoval kategorii dobrodružného cestování pro celou generaci motorkářů, dostal letos následovníka. Dvacet let zkušeností s vývojem a výrobou doplňků nejen pro původní modely Africa Twin, usnadnilo Touratechu vývoj nových doplňků na dvojici prototypů poskytnutých přímo továrnou Honda v uplynulém roce. V první vlně, přináší Touratech praktické výrobky, které jsou v kategorii nejžádanějších a nejdůležitějších z hlediska ochrany motocyklu. Větší množství doplňků pro zvýšení komfortu se očekává později. Nicméně ve stejné době, kdy jde motocykl do prodeje, nabízí Touratech všechny potřebné doplňky tak, aby si zákazníci mohli vybrat to, co budou potřebovat přesně podle svých představ - od adaptéru pro snadnou montáž GPS nad přístroji až po sady kufrů Zega. V katalogu zákazníci najdou i reportáž z intenzivního testování prototypů nové "královny pouště" během vývoje doplňků.

V katalogu jsou nyní pokryté i jiné kategorie motocyklů než tradiční cestovní endura - například Ducati Scrambler nebo BMW S1000XR.

Protože Touratech již před lety pochopil, že tak jako je důležité vyvíjet a vyrábět doplňky pro motocykly, je stejně důležité vyvíjet vlastní výbavu jezdce pro charakter cestování, který odpovídá zaměření toho kterého motocyklu. Zákazníci jezdí jinak, než se jezdilo v minulosti. Žádají více univerzálnosti, komfortu, ochrany a současně styl a design, který není "uniformou", nevidí se denně na každém rohu. Nabídku vlastního superprodyšného (a nepromokavého) oblečení COMPAÑERO, nyní v nové vylepšené verzi World2, doplnily vloni karbonové enduro helmy s plexi Aventuro Carbon a ty nyní doplňuje celá série vyklápěcích helem Aventuro Mod. Kompletní výbavu jezdce doplňují nové enduro boty nazvané Destino. Všechny tyto výrobky jsou výsledkem vývoje a testování během desítek tisíc kilometrů po cestách i necestách v mnoha zemích světa. Stejný přístup má Touratech i k vývoji textilních (měkkých) zavazadel, kde se rozhodli pro zásadní změnu - investici do vlastní řady produktů Touratech Waterproof made by Ortlieb - jak název napovídá v exkluzivní spolupráci s nejstarším evropským výrobcem vodotěsných textilních zavazadel. Je to další příklad toho, že Touratech preferuje kvalitní evropskou výrobu.

Katalog jako vždy nabídne řadu článků a reportáží, skvělé fotky z cest, na kterých byly testované nové motocykly, na které nabízíme doplňky - Ducati Multistrada 1200 Enduro, Ducati Scrambler (Albánie). Ale také tam najdete články o 12-let trvající cestě kolem světa Simona a Lisy Thomasových, cestopis Dirka Schafera z projektu Iron Butt na motocyklu s dojezdem přes 1000km na jedno natankování a další.

Pro zlepšení vyhledávání v tištěném katalogu (pochopitelně jde o evropský papír a evropskou tiskárnu) tak obrovského rozsahu, byl vylepšený index i strukturovaná tabulka obsahu. První část katalogu je věnovaná speciálním doplňkům pro konkrétní motocykly s řazením podle abecedy a podle zvětšujícího se objemu motoru. V další sekci jsou výrobky pro kokpit, zavazadla, sedla, nové plexi štíty, tlumiče a univerzálně použitelné doplňky. Poslední sekce obsahuje výbavu jezdce, navigační přístroje a vybavení pro outdoor, kempování a bivak.

Touratech letos vytiskl 200 tisíc kopií v pěti světových jazycích a katalog si můžete okamžitě objednat i v České republice:

Na webu: http://www.touratech.cz/katalog
Telefonicky: 724 984904 (10-18h)
Mailem: katalog@touratech.cz

Tak jako vždy v minulosti, i letos je katalog zdarma a stejně jako dříve, bude k dispozici i v elektronické verzi a online (včetně podpory pro smarthony a tablety).

Žádné komentáře: