pátek 7. března 2014

Touratech CZ na výstavách Motosalon (Brno) a Motocykl (Praha) 2014

Touratech CZ najdete na obou současně probíhajících motocyklových výstavách - Motosalon i Motocykl.

Motosalon (Brno)Co tam vystavujeme?R1200GS LC s novou úpravou (vlastní vývoj) výztuhy pro offroadové ježdění, motorka nastrojená prakticky všemi doplňky co se dají pořídit včetně LED světel 33W, kufru ZegaPro2..
R1150GSA XXL Rallye přestavba
Oblečení: nový model Touratech Companero Boreal (trilaminát), dva nové modely Rukka (cordurový a AFT s GTX vložkami), klasické Companero Worldwide (AFT+trilaminát) a Klim Badlands Pro (trilaminát). Helmy: C3, Klim F4 ECE
Technika: nový tlumič Touratech Suspension DDA / Plug&Travel + klasické konstrukce tlumičů, Interphone F5MC vč. prototypu nových sad pro montáž do lícnic určitých vyklápěček (se dvěma mikrofony), navigaci OffroadNavi X710 (rastrová GPS + tripmaster + roadbook v jednom) v 7" provedení
Tým: Milan, Marek, Petr

Motocykl Praha
Co tam vystavujeme?
R1200GS (showbike TT-CZ) s novinkami - ZegaPro2, Touratech Suspension verze Extreme vpředu vč. tlumiče řízení, OffroadNavi X710 7" GPS v kokpitu.
Technika: speciální předváděcí stojan OffroadNavi s možností konzultace přístroje s autorem zařízení (čt, pá, so) přímo na stánku vč. modifikace pro TT-CZ (externí anténa a další HW a SW úpravy). Drift GhostS vč. iPhone aplikace, Interphone F5MC (pá-ne), dva nové modely zabezpečovacích zařízení (sledovačů) Fantom vč. vodotěsné verze, miniauturní verze a nového prototypu s pohybovým čidlem - bez nutnosti externího napájení s životností baterie na celou sezónu. Instalace typu "vlož a zapomeň". Konzultace s vývojářem zařízení každý den na stánku. Předprodukční model navigace určené pro motocyklový trh - na vyžádání!
Oblečení: nový model Rukka z Cordury AFT (AirMan), Klim Badlans Pro, Companero Worldwide (pá-ne). Nový model přilby Schuberth C3PRO v luxusní verzi Europe.
Tým: Tomáš, Tomáš (Čízák), Vojta (OffroadNavi) a Petr (pá, ne)
Brno je naše hlavní výstava, Praha je jen na doplnění, protože řada lidí si chce vyzvednout katalog a popovídat si a do Brna jet něchtějí. Pojali jsme to opravdu sportovně ale není to jen motorka, křesílka a alkohol ale předvádíme pár nových věcí, hlavně tu OffroadNavi, která se blbě popisuje na internetu a je potřeba to vidět. A hlavně - je tam možnost podívat se v reálu na něco, co teprve přijde a co je fakt nového a garantuji, že to jinde neuvidíte. Zajímají nás názory a odezva, podílíme se na vývoji toho zařízení, takže jestli se zajímáte o GPS, stavte se a nebudete zklamaní.
V Brně předvádíme zásadnější věci - včetně speciální přestavby, na které demonstrujeme možnosti našeho nového servisu a vývoje. V Brně také najdete všechny dostupné novinky oblečení a pochopitelně si můžete odnést katalog Touratech 2014.
 
Těšíme se na vás, přijďte se podívat do Brna nebo do Prahy nebo na obě výstavy, uděláme všechno pro to, abychom vám věnovali maximum času a odpověděli na všechny dotazy, které by vás zajímaly a předvedeme vám všechno, co můžeme předvést.
 
 
 
 
 
Poznámka: vzhledem k tomu, že organizátoři českých výstav již několik let pořádají tyto konkurenční akce ve stejném termínu, rozhodli jsme se letos pro rozdělení nákladů na výstavu mezi Brno a Prahu tak, aby zákazníci z Prahy, kteří do Brna jet nechtějí a na pražskou výstavu chodí už třeba z důvodu prezentace fantastických přestaveb v kategorii custom, měli možnost přinejmenším odnést si letošní katalog a prohodit pár slov. Původně jsme měli v plánu výrazně větší prezentaci (přibližně na úrovni loňské plochy), kde bychom prezentovali novinky, které má Touratech na jarní výstavy nachystané - BMW R1200GS Adventure 2014 s celou sadou doplňků, koncepční přestavbu Touratech R1200GS LC Rallye a dalších novinek. Bohužel organizátoři našich výstav posunuli termín o týden dříve než bylo zvykem, čímž se dostali do kolize s termínem největší německé jarní výstavy v Dortmundu, kde vystavuje Touratech AG a všechny zmíněné nové stroje, které existují jen v jednom exempláři prezentuje pochopitelně tam. Díky této zásadní organizační chybě pořadatelů českých výstav jsme se rozhodli pro minimalistickou účast, protože prostě nemáme šanci dovézt ze zmíněných novinek doslova ani šroubek. Moc se omlouváme ale nebylo v našich silách dovézt do ČR zmíněné novinky, protože veletrh v Dortmundu s nesrovnatelně větší návštěvností má pochopitelně prioritu. Snad příští rok bude nějaká změna k lepšímu a organizátoři výstav ukončí tuhle již několik let trvající frašku, která nemá na světě obdoby.
 
 
 
 

Žádné komentáře: